KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15692062

nr 1569 2062

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålningar, 5 st, Monogramsignerade. Olja på pannå, 38x46, oramade

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 18:32:30

6/10 19:41:45 1      100 kr
9/10 09:22:05 2      Vinnande bud

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler